Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do naszego farmaceuty: 618 408 096

Aspirin Complex Hot 10 saszetek

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 14115
  • szt.
  • 21,98 zł

Zamówienie realizujemy zwykle w ciągu 24 godzin.

Gwarancja bezpieczeństwa

Aspirin® Complex Hot zawiera dodatkowy składnik pseudoefedrynę. Ta substancja czynna oddziałuje na receptory w nosie i zatokach przynosowych przez co obkurcza znajdujące się tam naczynia krwionośne. Ogranicza to obrzęk błony śluzowej nosa i zatok co umożliwia łatwiejsze pozbycie się zalegającej wydzieliny. Dzięki temu mechanizmowi pseudoefedryna udrażnia nos oraz pomaga pozbyć się wydzieliny. Ponieważ jest przyjmowana doustnie, a nie stosowana miejscowo, udrażnia trudno dostępne miejsca takie jak zatoki przynosowe.

Aspirin® Complex Hot to lek w postaci granulatu do sporządzania gorącego napoju. Każda saszetka zawiera dwie dobrze przebadane substancje czynne, 500 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) oraz 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny (Pseudoephedrini hydrochloridum).

Dzięki dwóm składnikom aktywnym Aspirin® Complex Hot działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo, przeciwgorączkowo oraz udrażnia nos i zatoki. Lek zwalcza takie objawy przeziębienia i grypy jak:

  • zatkany nos
  • gorączka
  • ból głowy
  • bóle mięśniowe
  • ból gardła

Aspirin® Complex Hot to granulat, który przed zażyciem należy rozpuścić w gorącej, ale nie wrzącej wodzie. W tym celu należy wsypać zawartość jednej lub dwóch saszetek do szklanki z wodą i dobrze wymieszać.

Lek Aspirin® Complex Hot rozpuszcza się w wodzie, a picie dużej ilości płynów jest bardzo wskazane podczas przeziębienia lub grypy.

Od 2004 roku na rynku

Fachowe doradztwo

Darmowa wysyłka od 150 zł

Certyfikowane produkty

Atrakcyjne ceny

Nie wiesz, na co się
zdecydować?

Zapytaj nas!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Zadzwoń do nas, napisz e-maila lub skorzystaj
z live chata.

618408096 618 408 096

aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl