Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do naszego farmaceuty: 618 408 096

Aspirin Complex Zatoki 10 saszetek

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 14116
  • szt.
  • 21,98 zł

Zamówienie realizujemy zwykle w ciągu 24 godzin.

Gwarancja bezpieczeństwa

Zatkany nos i bolesny ucisk w okolicy twarzy to pierwsze objawy zapalenia zatok. Takie uporczywe symptomy utrudniają wykonywanie codziennych czynności w domu oraz w pracy. Mogą również wpływać negatywnie na jakość naszego życia. Gdy zwykłe przeziębienie przerodzi się w zapalenie zatok , zastosuj Aspirin® Complex Zatoki, który przynosi kompleksową ulgę od objawów zapalenia zatok.

Aspirin® Complex Zatoki zawiera dodatkowy składnik pseudoefedrynę. Ta substancja czynna oddziałuje na receptory w nosie i zatokach przynosowych przez co obkurcza znajdujące się tam naczynia krwionośne. Ogranicza to obrzęk błony śluzowej nosa i zatok co umożliwia łatwiejsze pozbycie się zalegającej wydzieliny. Dzięki temu mechanizmowi pseudoefedryna udrażnia nos oraz niweluje uczucie ucisku w zatokach. Ponieważ jest przyjmowana doustnie, a nie stosowana miejscowo, udrażnia ciężko dostępne miejsca takie jak zatoki przynosowe.

Aspirin® Complex Zatoki to lek w postaci granulatu do sporządzania napoju. Każda saszetka zawiera dwie dobrze przebadane substancje czynne, 500 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) oraz 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny (Pseudoephedrini hydrochloridum).

Aspirin® Complex Zatoki to kompleksowy lek opracowany specjalnie dla osób cierpiących na uciążliwe objawy zapalenia zatok. Uwalnia od nieprzyjemnego i uporczywego uczucia ucisku w nosie lub obrębie twarzy. Umożliwia powrót do normalnego życia, łagodząc ból, obniżając gorączkę oraz ułatwiając oczyszczanie błony śluzowej nosa i zatok przynosowych. Zalegająca wydzielina może był łatwiej usunięta, a uczucie ucisku i ból zatok zmniejszają się.

Zapalenie zatok przynosowych często jest leczone przy zastosowaniu udrażniających aerozoli do nosa, które pomagają oczyścić drogi oddechowe. Nie zawsze jednak docierają one do bardziej odległych zatok przynosowych i kanałów łączących.

Aspirin® Complex Zatoki oferuje bardziej kompleksowe leczenie poprzez połączenie działania udrażniającego pseudoefedryny z działaniem przeciwzapalnym i przeciwbólowym kwasu acetylosalicylowego we wszystkich obszarach nosa i zatok przynosowych. Dzięki temu nie ma konieczności stosowania aerozoli do nosa. Dzięki swoim właściwościom przeciwzapalnym i przeciwbólowym, Aspirin® Complex Zatoki pozwala ograniczyć konieczność stosowania dodatkowych środków przeciwbólowych.

Aspirin® Complex Zatoki to granulat, który przed zażyciem należy rozpuścić w wodzie. W tym celu należy wsypać zawartość do szklanki z wodą i dobrze wymieszać. Napój ma przyjemny pomarańczowy smak.

Od 2004 roku na rynku

Fachowe doradztwo

Darmowa wysyłka od 150 zł

Certyfikowane produkty

Atrakcyjne ceny

Nie wiesz, na co się
zdecydować?

Zapytaj nas!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Zadzwoń do nas, napisz e-maila lub skorzystaj
z live chata.

618408096 618 408 096

aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl