Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do naszego farmaceuty: 618 408 096

Systane Balance krople do oczu 10ml

 • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 12329
  • szt.
  • 39,98 zł
  SYSTANE® BALANCE to niezwykle zaawansowana formuła w walce z dokuczliwymi objawami suchego oka, takimi jak: uczucie ciała obcego, kłucie, szczypanie czy pieczenie.


  Ich postać o klinicznie dowiedzionym działaniu zatrzymuje niezbędną wilgoć i sprzyja zapobieganiu parowania łez, dając długotrwałą ulgę od objawów zespołu suchego oka. To idealne wsparcie dla osób cierpiących na problemy z gruczołami Meiboma.

  Szczególnie polecane osobom, u których występują nasilone objawy łzawienia, pojawia się wydzielina, ze skłonnością posklejanych oczu w godzinach porannych oraz osobom starszym


  Dzięki zastosowaniu sprawdzonej formuły HP Guar + Aniony Boranowe udoskonalonej o olej mineralny, łatwo odbudowują warstwę lipidową filmu łzowego. Nie zaleca się stosować z soczewkami kontaktowymi.

   

  WSKAZANIA

  PREPARAT SYSTANE® BALANCE DZIAŁA SZYBKO POPRAWIAJĄC NAWILŻENIE POWIERZCHNI OKA, PRZYNOSZĄC ULGĘ W PRZYPADKU OBJAWÓW ZESPOŁU SUCHEGO OKA.

  WŁAŚCIWOŚCI

  KROPLE SYSTANE® BALANCE TO SZYBKA I DŁUGOTRWAŁA ULGA PRZY ODCZUWANIU SUCHOŚCI OCZU. DZIĘKI UNIKATOWEMU SYSTEMOWI NAWILŻANIA STABILIZUJĄCEGO WARSTWĘ LIPIDOWĄ FILMU ŁZOWEGO, KROPLE ZMNIEJSZAJĄ NADMIERNE PAROWANIE ŁEZ.

  SKŁAD

  GLIKOL PROPYLENOWY, GUAR HYDROKSYPROPYLOWY, OLEJ MINERALNY, DIMIRYSTOILOFOSFATYDYLOGLICEROL, STEARYNIAN POLIOXYLU 40, TRÓJSTEARYNIAN SORBITANU, KWAS BOROWY, SORBITOL, NAEDTA, 0,001% POLYQUATERNIUM (POLYQUAD).

  STOSOWANIE

  CZĘSTOTLIWOŚĆ STOSOWANIA KROPLI SYSTANE® BALANCE NALEŻY DOSTOSOWAĆ DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB, NIEZALEŻNIE OD PORY DNIA. ZALECA SIĘ STOSOWANIE 1-2 KROPEL MIEJSCOWO, DO WORKA SPOJÓWKOWEGO. W PRZYPADKU STOSOWANIA INNYCH LEKÓW OKULISTYCZNYCH ZALECANE JEST ZACHOWANIE CO NAJMNIEJ 15 MINUTOWEJ PRZERWY MIĘDZY KOLEJNYMI APLIKACJAMI. KROPLE SYSTANE®BALANCE POWINNY BYĆ STOSOWANE JAKO OSTATNIE. NIE ZALECA SIĘ STOSOWAĆ Z SOCZEWKAMI KONTAKTOWYMI.

  OPAKOWANIE

  KROPLE DOSTĘPNE W OPAKOWANIU 10 ML. PRZECHOWYWAĆ W TEMPERATURZE POKOJOWEJ, W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI. DATA WAŻNOŚCI OD PIERWSZEGO OTWARCIA: 6 MIESIĘCY.

  BEZPIECZEŃSTWO

  KROPLE SYSTANE® BALANCE PRZEZNACZONE SĄ TYLKO DO ZASTOSOWAŃ ZEWNĘTRZNYCH.
  NIE STOSOWAĆ, JEŚLI PRODUKT ZMIENI KOLOR ORAZ W PRZYPADKU WRAŻLIWOŚCI NA DOWOLNY SKŁADNIK TEGO PRODUKTU.
  NIE DOTYKAĆ KOŃCÓWKĄ POJEMNIKA ŻADNEJ POWIERZCHNI, ABY UNIKNĄĆ ZANIECZYSZCZENIA. PO KAŻDYM UŻYCIU Z POWROTEM NAŁOŻYĆ NAKRĘTKĘ.
  W PRZYPADKU WYSTĄPIENIA BÓLU OCZU, ZMIAN W WIDZENIU, ZACZERWIENIENIA LUB PODRAŻNIENIA OCZY, UTRZYMUJĄCEGO SIĘ PONAD 72H, NALEŻY ZAPRZESTAĆ STOSOWANIA KROPLI ORAZ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z LEKARZEM.

   

  OD 2004 ROKU NA RYNKU

  FACHOWE DORADZTWO

  DARMOWA WYSYŁKA OD 199 ZŁ

  CERTYFIKOWANE PRODUKTY

  ATRAKCYJNE CENY

  Nie wiesz, na co się
  zdecydować?

  Zapytaj nas!

  Odpowiemy na każde Twoje pytanie.
  Zadzwoń do nas, napisz e-maila lub skorzystaj
  z live chata.

  618408096 618 408 096

  aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl