Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do naszego farmaceuty: 618 408 096

Apap przeziębienie junior x 6 sasz

  • szt.
  • 19,95 zł

Zamówienie realizujemy zwykle w ciągu 24 godzin.

Gwarancja bezpieczeństwa

Apap Przeziębienie junior to lek w postaci saszetek do przygotowania ciepłego roztworu, przeznaczony dla dzieci od 6 roku życia. APAP przeziębienie junior jest lekiem złożonym, który zawiera paracetamol, fenylefrynę i kwas askorbowy (witaminę C). Lek jest wskazany do krótkotrwałego stosowania w leczeniu objawów przeziębienia i grypy. Podczas stosowania leku Apap przeziębienie junior należy pamiętać, by zachować co najmniej 6-godzinny odstęp pomiędzy dwiema dawkami i nie łączyć z innymi lekami zawierającymi paracetamol. Jeżeli objawy utrzymują się dłużej niż 3 dni, należy skontaktować się z lekarzem.

Od 2004 roku na rynku

Fachowe doradztwo

Darmowa wysyłka od 150 zł

Certyfikowane produkty

Atrakcyjne ceny

Nie wiesz, na co się
zdecydować?

Zapytaj nas!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Zadzwoń do nas, napisz e-maila lub skorzystaj
z live chata.

618408096 618 408 096

aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl