Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do naszego farmaceuty: 618 408 096

Leki na przeziębienie i grypę - saszetki, tabletki, syropy

Xylometazolin VP 1mg/g 10ml

Xylometazolin VP 1mg/g 10ml

Xylometazolin VP to krople do nosa, które już po kilku minutach odblokowują zatkany nos. Mogą być stosowane przy przeziębieniu, zapaleniu za...
7,95 zł
INALDIN Gardło, 3mg 20tbl.ssania

INALDIN Gardło, 3mg 20tbl.ssania

INALDIN Gardło jest wskazany do stosowania w leczeniu objawów (ból, zaczerwienienie, obrzęk) związanych ze stanem zapalnym jamy ustnej i gar...
14,65 zł
Inaldin Gardło Max 3mg/ml 30ml aeroz.

Inaldin Gardło Max 3mg/ml 30ml aeroz.

INALDIN Gardło MAX jest stosowany u dorosłych w leczeniu objawów związanych ze stanami zapalnymi jamy ustnej i gardła (ból, zaczerwienienie,...
18,95 zł
INALDIN Gardło 1,5mg/ml 30ml aerozol

INALDIN Gardło 1,5mg/ml 30ml aerozol

INALDIN Gardło jest wskazany do stosowania w leczeniu objawów (ból, zaczerwienienie, obrzęk) związanych ze stanem zapalnym jamy ustnej i gar...
16,95 zł
Deflegmin Junior 15mg/5ml-120ml syrop

Deflegmin Junior 15mg/5ml-120ml syrop

Syrop na mokry kaszel dla dzieci. Ułatwia odkrztuszanie zalegającej w drogach oddechowych wydzieliny i łagodzi kaszel....
14,95 zł
Deflegmin Baby 7,5 mg/ml 50ml krople

Deflegmin Baby 7,5 mg/ml 50ml krople

Krople na kaszel mokry dla dzieci do łatwego podania. Ułatwiają odkrztuszanie zalegającej w drogach oddechowych wydzieliny i łagodzą mokry k...
19,95 zł
Deflegmin retard 75mg 10 kaps

Deflegmin retard 75mg 10 kaps

Lek mukolityczny na kaszel mokry. Zwiększa wydzielanie śluzu, który rozrzedza zalegającą w drogach oddechowych gęstą wydzielinę. Ułatwia jej...
21,95 zł
Deflegmin 30mg/5ml-120ml syrop

Deflegmin 30mg/5ml-120ml syrop

Syrop na kaszel mokry. Ułatwia odkrztuszanie zalegającej w drogach oddechowych wydzieliny i łagodzi kaszel....
15,89 zł
Chlorchinaldin czarna porzeczka 40 tabl. do ssania

Chlorchinaldin czarna porzeczka 40 tabl. do ssania

Chlorchinaldin działając przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo, hamuje rozwój infekcji gardła, jamy ustnej i dziąseł....
25,75 zł
Chlorchinaldin 40 tabl. do ssania

Chlorchinaldin 40 tabl. do ssania

Chlorchinaldin działając przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo, hamuje rozwój infekcji gardła....
23,95 zł
Ascorutical Forte 20 tbl.

Ascorutical Forte 20 tbl.

AscoRutiCal Forte to suplement diety przeznaczony do systematycznego stosowania w okresach zwiększonego zapotrzebowania na składniki wzmacn...
14,83 zł

Od 2004 roku na rynku

Fachowe doradztwo

Darmowa wysyłka od 150 zł

Certyfikowane produkty

Atrakcyjne ceny

Nie wiesz, na co się
zdecydować?

Zapytaj nas!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Zadzwoń do nas, napisz e-maila lub skorzystaj
z live chata.

618408096 618 408 096

aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl