Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do naszego farmaceuty: 618 408 096

Aquavag 10 globulek

  • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • 15,95 zł

Zamówienie realizujemy zwykle w ciągu 24 godzin.

Gwarancja bezpieczeństwa

Aquavag nawilża i chroni błonę śluzową pochwy łagodząc objawy pieczenia. Jest wskazany dla kobiet z fizjologiczną suchością pochwy, w okresie okołomenopauzalnym, przy bolesnych stosunkach płciowych, oraz w trakcie przyjmowania doustnej antykoncepcji hormonalnej. Wskazany w okresie okołomenopauzalnym, przy bolesnych stosunkach płciowych oraz w trakcie przyjmowania doustnej antykoncepcji hormonalnej. Stosowany wspomagająco w regeneracji uszkodzonego nabłonka pochwy, również po zabiegach ginekologicznych, chemioterapii i radioterapii.

Skład: sól sodowa kwasu hialuronowego 15 mg, tłuszcz stały.

Sposób użycia: stosować jedną globulkę dziennie, na noc przez 7 dni lub zgodnie z zaleceniami lekarza. W kuracji podtrzymującej 1 globulkę co 2-3 dni lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Po wyjęciu z wytłoczki należy delikatnie włożyć globulkę do pochwy, możliwie najgłębiej. Najlepiej osiągnąć to w pozycji leżącej na plecach z podkulonymi nogami.

Nie stosować w trakcie menstruacji. Nie stosować łącznie z prezerwatywami i wkładkami antykoncepcyjnymi wykonanymi z lateksu, ze względu na obecność w składzie preparatu tłuszczów modyfikowanych. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu. U kobiet w ciąży i matek karmiących przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Nie stosować po upływie terminu ważności.

Przechowywać w temperaturze do 25 C, w oryginalnym opakowaniu. Chronić od światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Wytwórca: Farmina sp. z o. o., ul. Lipska 44, 30-721 Kraków

 


Od 2004 roku na rynku

Fachowe doradztwo

Darmowa wysyłka od 150 zł

Certyfikowane produkty

Atrakcyjne ceny

Nie wiesz, na co się
zdecydować?

Zapytaj nas!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Zadzwoń do nas, napisz e-maila lub skorzystaj
z live chata.

618408096 618 408 096

aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl