Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do naszego farmaceuty: 618 408 096

Chela-Mag B6 Skurcz 60 kaps

  • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • 33,98 zł

Zamówienie realizujemy zwykle w ciągu 24 godzin.

Gwarancja bezpieczeństwa

DLA PRAWIDŁOWEJ PRACY MIĘŚNI

 

Preparat zawierający wysoko przyswajalną formę magnezu - w postaci chelatu aminokwasowego ALBION® (diglicynian magnezu) i wysoko przyswajalną formę potasu (cytrynian potasu), korzystnie wpływające na prawidłowe funkcjonowanie mięœni, a wraz z zawartą witaminą B6, wspomagające prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Preparat przeznaczony: do stosowania jako suplement diety ułatwiający pokrycie zapotrzebowania organizmu na magnez i potas - składniki korzystnie wpływające na prawidłowe funkcjonowanie mięśni, co zapobiega ich nadmiernym skurczom.

 

Badania naukowe udowodniły, że:

 

  • magnez jest składnikiem mineralnym biorącym udział niemalże we wszystkich procesach zachodzących w organizmie.
  • Pierwiastek ten jest zaangażowany w prawidłowe funkcjonowanie mięœni, wpływa także na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, utrzymanie równowagi wodno-elektrolitowej oraz syntezę białek.
  • Wykazuje pozytywny wpływ w redukcji zmęczenia i znużenia. Pomaga w utrzymaniu zdrowych koœci i zębów. witamina B6 współpracuje z magnezem w przebiegu wielu procesów zachodzących w organizmie, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
  • potas pełni istotną rolę w pracy miꜶni oraz funkcjonowaniu układu nerwowego. Wpływa także na utrzymanie prawidłowego ciœśnienia krwi.

 

Chelat aminokwasowy magnezu Albion® jest całkowicie hipoalergiczny (nr patentu US 7,838,042), co jest niezwykle istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa przyjmowania preparatu.

 

olimp-labs.com


Suplement diety: Tak
Leki bez recepty: Nie
Wyrób medyczny: Nie

Od 2004 roku na rynku

Fachowe doradztwo

Darmowa wysyłka od 150 zł

Certyfikowane produkty

Atrakcyjne ceny

Nie wiesz, na co się
zdecydować?

Zapytaj nas!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Zadzwoń do nas, napisz e-maila lub skorzystaj
z live chata.

618408096 618 408 096

aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl