Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do naszego farmaceuty: 618 408 096

Diohespan max 60 tabl.

  • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • 69,98 zł

Zamówienie realizujemy zwykle w ciągu 24 godzin.

Gwarancja bezpieczeństwa

Diosmina 1000mg

Wskazania: Zmniejszenie objawów związanych z niewydolnoœścią krążenia żylnego kończyn dolnych: uczucie ciężkoœci nóg, bóle, odleżyny z powodu niedokrwienia, miejscowe zaczerwienie nóg. Leczenie objawowe w przypadku nasilenia dolegliwoąści związanych z żylakami odbytu (hemoroidy).

Dawkowanie: Doustnie. 1 tabletka na dobę, podczas posiłków. Zaostrzenie dolegliwoœci dotyczących żylaków odbytu - 3 tabletki na dobę przez 4 dni, następnie 2 tabletki na dobę przez kolejne 3 dni podczas posiłków. Zapoznaj się z właœciwoœciami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważnoœci podanš na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważnośœci. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne: Zaburzenia żołądkowo-jelitowe, reakcje nadwrażliwośœci. Lek nie ma wpływu na zdolnośœć prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu. Poinformuj lekarza: Gdy wystąpiła nadwrażliwośœć na diosminę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Jeśœli jesteśœ lub przypuszczasz, że jesteœ w ciąży lub karmisz piersią. Lek ten może być stosowany w czasie ciąży jedynie, jeżeli jest to konieczne oraz wyłącznie za zgodą lekarza. W związku z tym, że brak jest danych na temat przenikalnoœści leku do mleka matki, leczenie nie jest zalecane w czasie karmienia piersią.


Suplement diety: Nie
Leki bez recepty: Tak
Wyrób medyczny: Nie
Kosmetyk: Nie
Lek homeopatyczny: Nie
Zioła: Nie

Od 2004 roku na rynku

Fachowe doradztwo

Darmowa wysyłka od 150 zł

Certyfikowane produkty

Atrakcyjne ceny

Nie wiesz, na co się
zdecydować?

Zapytaj nas!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Zadzwoń do nas, napisz e-maila lub skorzystaj
z live chata.

618408096 618 408 096

aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl