Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do naszego farmaceuty: 618 408 096

Dip Rilif żel 100 g

  • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • 25,98 zł

Zamówienie realizujemy zwykle w ciągu 24 godzin.

Gwarancja bezpieczeństwa

Wskazania: Dip Rilif stosuje się do miejscowego leczenia przeciwbólowego i przeciwzapalnego w: bólach reumatycznych, w tym bólach stawów spowodowanych zmianami zapalnymi i zwyrodnieniowymi, bólach pleców, lumbago (postrzale), bólach mięśniowych, bólach w tkance włóknistej, ścięgnach i więzadłach; bólu i obrzęku wskutek uszkodzeń powysiłkowych, urazów stawów z naderwaniem więzadeł (skręcenia stawów), kontuzji sportowych.
 
Skład: 1g żelu zawiera: substancje czynne: ibuprofen 50mg, mentol 30mg oraz substancje pomocnicze: karbomer, glikol propylenowy, etanol 96%, diizopropanolamina, woda oczyszczona.
 
Działanie: przeciwbólowe, przeciwzapalne. Zmniejsza stan zapalny w miejscu zmienionym chorobowo, łagodzi ból i zmniejsza obrzęk. Mentol działa miejscowo znieczulająco. Powoduje również miejscowe przekrwienie tkanek. 
 
Sposób użycia: Dip Rilif jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: cienką warstwę żelu nałożyć na bolesne miejsce i delikatnie wmasować aż do wchłonięcia preparatu. Powtarzać nie częściej niż 3 razy na dobę, zachowując co najmniej 4-godzinną przerwę w stosowaniu. 

Suplement diety: Nie
Leki bez recepty: Tak
Wyrób medyczny: Nie
Kosmetyk: Nie
Lek homeopatyczny: Nie
Zioła: Nie

Od 2004 roku na rynku

Fachowe doradztwo

Darmowa wysyłka od 150 zł

Certyfikowane produkty

Atrakcyjne ceny

Nie wiesz, na co się
zdecydować?

Zapytaj nas!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Zadzwoń do nas, napisz e-maila lub skorzystaj
z live chata.

618408096 618 408 096

aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl