Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do naszego farmaceuty: 618 408 096

Flavamed 20 tabl.

  • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • 18,69 zł

Zamówienie realizujemy zwykle w ciągu 24 godzin.

Gwarancja bezpieczeństwa

Zwiększa wydzielanie oskrzelowej wydzieliny surowiczej i zmniejsza lepkość śluzu. Zwiększa też ruchliwość rzęsek i przyspiesza transport śluzowo-rzęskowy. Ułatwia oddzielanie kłaczków lepkiego śluzu i nalotów śluzowych od ściany oskrzeli oraz ułatwia usuwanie wydzieliny z dróg oddechowych. Łagodzi kaszel i zwiększa drożność oskrzeli.

Wspomagająco w ostrych i przewlekłych schorzeniach dróg oddechowych przebiegających z utrudnieniem odkrztuszania gęstej wydzieliny. Szczególnie przydatny jest w okresie zaostrzenia przewlekłego zapalenia oskrzeli, rozstrzeniach oskrzeli różnego pochodzenia w tym u palaczy, w mukowiscydozie, w rozedmie płuc, astmie oskrzelowej, zapaleniu krtani, zapaleniu zatok obocznych nosa, w okresie przed- i pooperacyjnym (szczególnie u osób w podeszłym wieku), po zabiegach diagnostycznych na drzewie oskrzelowym.

Dzieci: 6-12 roku życia: 1/2 tabl. 2-3 razy na dobę; dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 tabl. 2-3 razy na dobę przez pierwsze 2-3 dni, następnie 1 tabl. 2 razy na dobę. Uwaga: Preparat należy przyjmować po posiłku, ostatnią dawkę preparatu przyjmować 1-2 h przed snem


Od 2004 roku na rynku

Fachowe doradztwo

Darmowa wysyłka od 150 zł

Certyfikowane produkty

Atrakcyjne ceny

Nie wiesz, na co się
zdecydować?

Zapytaj nas!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Zadzwoń do nas, napisz e-maila lub skorzystaj
z live chata.

618408096 618 408 096

aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl