Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do naszego farmaceuty: 618 408 096

Furoxin 60 szt.

  • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • 41,85 zł

Zamówienie realizujemy zwykle w ciągu 24 godzin.

Gwarancja bezpieczeństwa

Furoxin to ekstrakt z owoców żurawiny, zawierający nie mniej niż 10 proc. proantocyjanów (PACs) oraz z liści pokrzywy. Ten nowoczesny preparat stymuluje właściwe działanie układu moczowego w stanie homeostazy. Furoxin zapewnia podwójną ochronę układu moczowego, za którą odpowiedzialne są dwa składniki preparatu.

 

Furoxin zawiera ekstrakt z pokrzywy zawiera flawonoidy i kwasy, które wpływają na zwiększenie dobowej ilości oddawanego moczu oraz zwiększają eliminację produktów przemiany materii, m.in. chlorków i mocznika. Działanie oczyszczające, jakie wykazuje pokrzywa, jest korzystne nie tylko dla dróg moczowych, ale i całego organizmu. Ponadto, surowiec ten wykazuje lekkie działanie przeciwobrzękowe.

Żurawina i jej składniki aktywne zawarte w Furoxin zmniejszają liczbę bakterii w moczu, powodując ich gorszą przyczepność do ścian dróg moczowych, ułatwiając ich wypłukiwanie i utrudniając rozwój. Żurawina efektywnie działa zwłaszcza podczas chłodnych pór roku, kiedy organizm jest osłabiony i narażony na wychłodzenie.

Warto zauważyć, że nieprawidłowo leczone lub/i nawracające zakażenia dróg moczowych mogą doprowadzić do trwałego uszkodzenia nerek, dlatego tak ważna jest profilaktyka, a w razie konieczności szybka reakcja pacjenta na toczący się stan zapalny układu moczowego. Furoxin pomoże utrzymać układ moczowy w dobrej kondycji i poprawić komfort życia pacjenta. Warto o tym pamiętać.


Od 2004 roku na rynku

Fachowe doradztwo

Darmowa wysyłka od 150 zł

Certyfikowane produkty

Atrakcyjne ceny

Nie wiesz, na co się
zdecydować?

Zapytaj nas!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Zadzwoń do nas, napisz e-maila lub skorzystaj
z live chata.

618408096 618 408 096

aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl