Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do naszego farmaceuty: 618 408 096

Hirudoid maść 40g

  • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • 26,95 zł

Zamówienie realizujemy zwykle w ciągu 24 godzin.

Gwarancja bezpieczeństwa

Wskazania: tępe urazy z krwiakami lub bez nich, zapalenie żył powierzchniowych, obrzęki, stłuczenia.
 
Skład: 100 g maści zawiera: substancja czynna: polisiarczan mukopolisacharydowy 0,3g/100g co odpowiada 25 000 j. oraz substancje pomocnicze: glicerol 85%, 4-hydroksybenzoesanmetylu, propylu, kwas stearynowy, podłoże maściowe z alkoholami lanoliny, alkohol cetosterylowy emulgujący, alkohol mirystylowy, alkohol izopropylowy, potasu wodorotlenek, tymol, woda oczyszczona.
 
Działanie: preparat przyspiesza rozpuszczanie się już istniejących drobnych skrzepów krwi,a także znikanie siniaków oraz obrzęków i działa przeciwbólowo.
 
Sposób użycia: lek należy nakładać 2 do 3 razy na dobę na miejsca zmienione chorobowo lub, jeśli zachodzi potrzeba, częściej. W zależności od wielkości leczonej powierzchni zazwyczaj wystarcza nałożenie od 3 do 5cm maści. W przypadku bolesnego zapalenia, maść należy delikatnie rozprowadzić na miejscach chorobowo zmienione. Lek może być stosowany jako opatrunek z maści. W przypadku tępych urazów leczenie zwykle trwa do 10 dni, a w przypadku zapalenia żył powierzchownych od 1 do 2 tygodni. Hirudoid może być również stosowany do fono i jonoforezy. Podczas jonoforezy maść jest podawana pod katodę.

Od 2004 roku na rynku

Fachowe doradztwo

Darmowa wysyłka od 150 zł

Certyfikowane produkty

Atrakcyjne ceny

Nie wiesz, na co się
zdecydować?

Zapytaj nas!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Zadzwoń do nas, napisz e-maila lub skorzystaj
z live chata.

618408096 618 408 096

aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl