Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do naszego farmaceuty: 618 408 096

HYABAK kropl.do oczu 1,5mg/1ml 10ml

  • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • 39,98 zł

Zamówienie realizujemy zwykle w ciągu 24 godzin.

Gwarancja bezpieczeństwa

Nawilżające i ochronne krople do oczu HYABAK przynoszą natychmiastową ulgę gdy Twoje oczy są zmęczone, pieką lub są podrażnione.

Krople HYABAK są bezpieczne, nie zawierają substancji konserwujących, więc mogą być stosowane przez osoby o wrażliwych oczach, użytkowników soczewek kontaktowych, alergików. Warto mieć je ze sobą w pracy, podróży czy na wakacjach, gdy narażeni jesteśmy na szkodliwe działanie słońca, wiatru lub słonej wody.

Hypotoniczny HYABAK to większa skuteczność i szybkość działania — nie tylko nawilża, ale także stabilizuje film łzowy, dzięki czemu daje dłuższy efekt komfortu.

Naturalny dla oka hialuronian sodu w hypotonicznej formule, jaki jest w kroplach do oczu HYABAK to szybsza ulga i większy komfort dla zmęczonych, piekących i podrażnionych oczu.

Dlaczego w kroplach do oczu HYABAK zastosowano hypotoniczną formułę?

Odpowiedź jest prosta, aby lepiej nawilżyć i uwodnić tkanki powierzchni oka, a dzięki temu szybciej i skuteczniej pozbyć się dokuczliwych objawów, których najczęstszą przyczyną jest zespół suchego oka.

W zespole suchego oka skład naszych łez ulega zmianie, tzn.  zwiększa się  w nich stężenie różnych substancji (m.in. jonów). Film łzowy staje się hypertoniczny.  Ma to bardzo duży wpływ na komórki na powierzchni oka. Upraszczając można powiedzieć, że w procesie wyrównania stężeń, między roztworem w komórkach na powierzchni oka a roztworem na zewnątrz, czyli w hypertonicznym filmie łzowym, komórka oddaje wodę. W konsekwencji dochodzi do jej odwodnienia i uszkodzenia. Zastosowanie hypotonicznych sztucznych łez pomaga przywrócić zaburzoną równowagę oraz utrzymać prawidłowe uwodnienie tkanek na powierzchni oka.

Dlaczego krople do oczu HYABAK doskonale nawilżają oczy?

Krople HYABAK zawierają w swoim składzie hialuronian. Na powierzchni oka, w normalnych warunkach, znajduje się tylko warstwa łez i to ich składniki są najbardziej naturalne dla oka. We łzach znajduje się woda zawierająca elektrolity, enzymy, substancje odżywcze i tlen. W skład łez wchodzą również lipidy (tłuszcze) a także — bardzo ważne dla nawilżenia i odżywienia oka — substancje śluzowe. Jedną z nich jest właśnie hialuronian, który znakomicie nawilża i ma szereg właściwości regenerujących i ochronnych, przez co zapewnia równowagę i komfort naszym oczom, chroni tkanki przed uszkodzeniem i procesami degeneracyjnymi. 

Nawilżające i ochronne krople do oczu HYABAK w hypotonicznej formule i naturalnym dla oka hialuronianem:

  • szybko i na długo przynoszą ulgę i komfort podrażnionym oczom
  • działają ochronnie na powierzchniowe tkanki oka
  • nie zawierają konserwantów
  • mogą być używane 3 miesiące od momentu otwarcia butelki

Suplement diety: Nie
Leki bez recepty: Nie
Wyrób medyczny: Tak
Kosmetyk: Nie
Lek homeopatyczny: Nie
Zioła: Nie

Od 2004 roku na rynku

Fachowe doradztwo

Darmowa wysyłka od 150 zł

Certyfikowane produkty

Atrakcyjne ceny

Nie wiesz, na co się
zdecydować?

Zapytaj nas!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Zadzwoń do nas, napisz e-maila lub skorzystaj
z live chata.

618408096 618 408 096

aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl