Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do naszego farmaceuty: 618 408 096

Nyda aerozol 50ml

  • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • 39,98 zł

Zamówienie realizujemy zwykle w ciągu 24 godzin.

Gwarancja bezpieczeństwa

Unikalna formuła dimetikonu 92% użyta w NYDA najpierw wnika głęboko do układu oddechowego postaci dorosłych i larwalnych wszy oraz szczelnie pokrywa gnidy.
Pozbawione tlenu pasożyty umierają w ciągu godziny. Przerwanie cyklu życiowego wszy (eliminacja jaj) uniemożliwia rozmnażanie się pasożytów i zapobiega nawrotom wszawicy.

NYDA to wielokrotnie potwierdzona w badaniach najwyższa skuteczność zarówno przeciwko wszom jak i trudniejszym do zwalczenie gnidom (zarówno dojrzałym jak i młodym jajom). Substancje zawarte w wielu popularnych preparatach nie eliminują skutecznie gnid (jaj), z których po kilku dniach wylęgną się kolejny wszy.

NYDA to kompletny zestaw – precyzyjny aerozol wraz ze specjalnym wąskim grzebieniem do dokładnego wyczesywania unieszkodliwionych insektów. Najważniejsze jest jednak to, że wystarczy jedna aplikacja i jedna godzina, by zapomnieć o problemie.

NYDA nie zawiera neurotoksycznych środków owadobójczych i może być stosowana już pow. 2 roku życia. Dodatkowo NYDA zawiera substancje sprawiające, że rozczesywanie kosmyków jest dużo łatwiejsze. Wydrukuj historyjkę z tej strony, a dziecko będzie pozytywnie wspominało całą przygodę w wszami.

Skład: 92% dimetykon, triglicerydy średniołańcuchowe, wosk z jojoby, substancje zapachowe


Od 2004 roku na rynku

Fachowe doradztwo

Darmowa wysyłka od 150 zł

Certyfikowane produkty

Atrakcyjne ceny

Nie wiesz, na co się
zdecydować?

Zapytaj nas!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Zadzwoń do nas, napisz e-maila lub skorzystaj
z live chata.

618408096 618 408 096

aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl