Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do naszego farmaceuty: 618 408 096

Persen Noc 30 tabletek

  • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • 24,98 zł

Zamówienie realizujemy zwykle w ciągu 24 godzin.

Gwarancja bezpieczeństwa

Produkt leczniczy PERSEN NOC polecany jest w stanach napięcia nerwowego i zaburzeniach snu. Składniki leku działają uspokajająco, wspomagają zasypianie. Lek przeznaczony jest dla osób powyżej 12. roku życia, w tym dorosłych i osób w podeszłym wieku.

Skład:

Każda tabletka drażowana zawiera:

445 mg wyciągu (w postaci suchego wyciągu) z korzenia kozłka lekarskiego (Valeriana officinalis L. s.l., radix) (3-6:1), rozpuszczalnik ekstrakcyjny: etanol 70% (V/V); pozostałe substancje to maltodekstryna, krzemionka koloidalna bezwodna celuloza mikrokrystaliczna, magnezu stearynian, krzemionka strącona, talk, sacharoza, wapnia węglan (E 170), guma arabska suszona rozpyłowo, tytanu dwutlenek (E 171), szelak, kaolin ciężki, olej rycynowy oczyszczony, makrogol 6000.

Wskazania:

Produkt leczniczy roślinny do stosowania w celu łagodzenia zaburzeń snu i łagodnych stanów napięcia nerwowego. Persen Noc jest wskazany do stosowania u młodzieży w wieku powyżej 12 lat, dorosłych i osób w podeszłym wieku.

Działanie:

Uspakajające, przeciwdziałające zaburzeniom snu i stanom napięcia nerwowego.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą 

Zalecane spożycie:

Lek PERSEN NOC zawsze należy stosować zgodnie z opisem w ulotce dla pacjenta lub według wskazań lekarza lub farmaceuty. Przed pierwszym zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem.

Młodzież w wieku powyżej 12 lat, dorośli i osoby w podeszłym wieku. W łagodnych stanach napięcia nerwowego 1 tabletka drażowana do trzech razy na dobę. W celu złagodzenia zaburzeń snu 1 tabletka drażowana na 1/2 do 1 godziny przed planowanym snem, z wcześniejszą dawką wieczorem, jeśli to konieczne. Maksymalna dawka dobowa: 4tabletki drażowane.
 
Czas trwania leczenia: ze względu na stopniowe narastanie działania, korzeń kozłka lekarskiego nie jest odpowiedni do doraźnego stosowania w leczeniu łagodnych stanów napięcia nerwowego lub zaburzeń snu. W celu uzyskania optymalnego wyniku leczenia, zaleca się nieprzerwane stosowanie przez 2 do 4 tygodni. Jeśli objawy utrzymują się po 2 tygodniach ciągłej terapii lub ulegają pogorszeniu, należy skonsultować się z lekarzem. Sposób podawania:
podanie doustne. Tabletki drażowane należy przyjmować popijając wystarczającą ilością chłodnego płynu (najlepiej szklanką chłodnej wody). Tabletki drażowane należy połykać w całości (tzn. bez rozkruszania lub żucia) ze względu na nieprzyjemny zapach i smak wyciągu z kozłka.

 

 


Suplement diety: Nie
Leki bez recepty: Tak
Wyrób medyczny: Nie
Lek homeopatyczny: Nie
Zioła: Nie

Od 2004 roku na rynku

Fachowe doradztwo

Darmowa wysyłka od 150 zł

Certyfikowane produkty

Atrakcyjne ceny

Nie wiesz, na co się
zdecydować?

Zapytaj nas!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Zadzwoń do nas, napisz e-maila lub skorzystaj
z live chata.

618408096 618 408 096

aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl