Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do naszego farmaceuty: 618 408 096

Phlebodia tabl.powl. 0,6g 30tabl.

  • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • 39,53 zł

Zamówienie realizujemy zwykle w ciągu 24 godzin.

Gwarancja bezpieczeństwa

Lek stosowany jest w celu zmniejszenia objawów niewydolności żylnej w obrębie kończyn dolnych, uczucia ciężkości nóg, bólów i objawów spowodowanych zespołem niespkojnych nóg zmuszających do zmiany pozycji ciała. Phlebodia stosowana jest także w objawowym leczeniu żylaków wewnętrznych i zewnętrznych odbytu w okresie zaostrzeń choroby.

Skład:

1 tabletka leku Phlebodia 600 mg zawiera 600 mg diosminy. Substancje pomocnicze wchodzące w skład tabletki to kwas stearynowy, talk, krzemionka koloidalna bezwodna, substancja powlekająca Sepifilm 002 i celuloza. Opakowanie zawiera 30 tabletek powlekanych zapakowanych w blister. Tabletki są różowego koloru bez wytłoczeń.

Podstawowym składnikiem leku jest diosmina będąca organicznym związkiem chemicznym, który wykazuje działanie ochronne na naczynia krwionośne. Diosmina powoduje zwiększenie napięcia naczyń żylnych i zmniejsza podatność drobnych naczyń żylnych na pęknięcia. Diosmina korzystnie wpływa na przepuszczalność naczyń włosowatych dzięki czemu działa przeciwobrzękowo i przeciwkrwotocznie.

Dawkowanie:

Phlebodia 600 należy stosować zgodnie z zalecenia lekarza. Zalecane przez producenta dawkowanie to 1 tabletka na dobę w przypadku niewydolności żylnej kończyn dolnych i 2-3 tabletek na dobę w terapii zaostrzenia żylaków odbytu. Lek powinien być przyjmowany w czasie posiłku. Lek powinien być połknięty i popity odpowiednią ilością wody - pół szklanki. O długości terapii lekiem Phlebodia 600 mg decyduje lekarz.


Suplement diety: Nie
Leki bez recepty: Tak
Wyrób medyczny: Nie
Zioła: Nie

Od 2004 roku na rynku

Fachowe doradztwo

Darmowa wysyłka od 150 zł

Certyfikowane produkty

Atrakcyjne ceny

Nie wiesz, na co się
zdecydować?

Zapytaj nas!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Zadzwoń do nas, napisz e-maila lub skorzystaj
z live chata.

618408096 618 408 096

aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl