Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do naszego farmaceuty: 618 408 096

Sambucol Oryginal Formula 120ml

  • szt.
  • 36,95 zł

Zamówienie realizujemy zwykle w ciągu 24 godzin.

Gwarancja bezpieczeństwa

 

Syrop Sambucol Original Formula to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego, który jest przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej dwunastego roku życia. Preparat zawiera w składzie ekstrakt z czarnego bzu, który łagodzi objawy przeziębienia, a także ma korzystny wpływ na organizm w stanach zwiększonego ryzyka infekcji, wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, wspomagając naturalne funkcje układu odpornościowego.
 
Zastosowanie: do stosowania dietetycznego w stanach grypy i przeziębienia w celu wspomagania naturalnych funkcji układu immunologicznego. Może być także przyjmowany w celu wzmocnienia organizmu w okresie zwiększonej podatności na infekcje wirusowe.
 
Zalecana dzienna porcja: w stanach grypy i przeziębienia: dzieci powyżej 12 lat i osoby dorosłe 2 łyżeczki maksymalnie cztery razy dziennie. W celu wzmocnienia organizmu: dzieci powyżej 12 lat i dorośli 2 łyżeczki dziennie. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania lekarz może wskazać inną porcję do dziennego spożycia.
 
Sposób użycia: spożywać bezpośrednio doustnie, nie należy popijać i mieszać preparatu z innymi płynami.
 
Składniki: syrop glukozowy, ekstrakt z owoców czarnego bzu, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu.

Od 2004 roku na rynku

Fachowe doradztwo

Darmowa wysyłka od 150 zł

Certyfikowane produkty

Atrakcyjne ceny

Nie wiesz, na co się
zdecydować?

Zapytaj nas!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Zadzwoń do nas, napisz e-maila lub skorzystaj
z live chata.

618408096 618 408 096

aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl