Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do naszego farmaceuty: 618 408 096

Vigantoletten 1000 mg 90 tabletek

  • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • 32,96 zł

Zamówienie realizujemy zwykle w ciągu 24 godzin.

Gwarancja bezpieczeństwa

Witamina D3 jest jedną z najważniejszych substancji potrzebnych do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania organizmu. Jej niedobory mogą prowadzić do poważnych schorzeń. Vigantoletten 1000j.n. to lek zawierający cholekalcyferol.

Skład:
Jedna tabletka zawiera: 25mg cholekalcyferolu (proszek zawierający: cholekalcyferol, DL-alfa-tokoferol, trójglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha, skrobię modyfikowaną, sodu askorbinian, sacharozę, krzemionkę koloidalną bezwodną) oraz substancje pomocnicze: mannitol, celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka koloidalna bezwodna, skrobia kukurydziana, karboksymetyloskrobia sodowa (typ C), talk, magnezu stearynian.

Działanie:
Zawarta w produkcie leczniczym witamina D3 jest składnikiem, który wpływa na regulację gospodarki wapniowej i fosforanowej w organizmie. Jest odpowiedzialna za zwiększanie wchłaniania fosforanów i wapnia w przewodzie pokarmowym, a także wchłanianie zwrotne wapnia w nerkach i stężenie wapnia oraz fosforanów we krwi. Cholekalcyferol przyczynia się do ułatwienia mineralizacji kości, jak również przeciwdziała utracie wapnia z organizmu.

Zastosowanie:
Produkt leczniczy Vigantoletten 1000 j.m. wskazany do stosowania zapobiegającego krzywicy i osteomalacji u dzieci i u dorosłych; schorzeniom przy stwierdzonym ryzyku niedoboru witaminy D u dzieci i u dorosłych; niedoborom witaminy D przy zaburzeniach jej wchłaniania u dzieci i u dorosłych. Lek wskazany do stosowania w leczeniu krzywicy oraz osteomalacji w dzieci i u dorosłych oraz w leczeniu wspomagającym przy osteoporozie u dorosłych.


Suplement diety: Nie
Leki bez recepty: Tak
Wyrób medyczny: Nie

Od 2004 roku na rynku

Fachowe doradztwo

Darmowa wysyłka od 150 zł

Certyfikowane produkty

Atrakcyjne ceny

Nie wiesz, na co się
zdecydować?

Zapytaj nas!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Zadzwoń do nas, napisz e-maila lub skorzystaj
z live chata.

618408096 618 408 096

aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl aptekapoznanska@aptekapoznanska.pl